GRAFIK

Kiedy na zajęcia?

Nasz grafik

16 kwietnia 2018 - 22 kwietnia 2018

Class

poniedziałek (16 kwietnia 2018)
17:10 - 18:00 Tabata - withZuzia Baranowska
18:00 - 18:50 Indoor Cycyling - withAdam Szlendak
18:00 - 19:00 Brzuch na 6 - withZuzia Baranowska
18:45 - 20:15 Muay Thai/ Kick-boxing - withStanisław Ślusakowicz
19:00 - 19:50 Indoor Cycyling - withAdam Szlendak
19:00 - 19:50 Trampoliny - withOla Chełstowska
20:00 - 20:50 Cardio Shape - withOla Chełstowska
20:30 - 21:30 Krav Maga - withPaweł Piotrowski
21:00 - 22:00 Aerial Stretch & Cross - withDominika Krzymowska
wtorek (17 kwietnia 2018)
09:00 - 09:50 TBC - withMonika Dziaczkowska
10:00 - 10:50 Fit Mama - withUla Jezierska
17:30 - 18:20 Zgrabne Pośladki - withAga Czołak
18:00 - 18:50 Indoor Cycyling - withAgnieszka Kobus
18:30 - 19:20 Brzuch na 6 - withAga Czołak
19:00 - 19:50 Indoor Cycyling - withAgnieszka Kobus
19:00 - 19:50 Cross Training - withMateusz Kielich
19:30 - 20:20 Power Pump - withAga Czołak
20:00 - 21:30 Boks - withNorbert Dąbrowski
20:30 - 21:20 ROLLER/STRETCH - withUla Jezierska
21:30 - 22:30 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
środa (18 kwietnia 2018)
07:00 - 08:30 Boks - withNorbert Dąbrowski
07:10 - 08:10 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
17:30 - 18:20 Bikini Extreme - withMonika Dziaczkowska
18:00 - 18:50 Indoor Cycyling - withMonika Kugiel
18:30 - 19:20 Trampoliny - withMonika Dziaczkowska
18:45 - 20:15 Muay Thai/ Kick-boxing - withStanisław Ślusakowicz
19:00 - 19:50 Indoor Cycyling - withMonika Kugiel
19:30 - 20:20 Tabata - withZuzia Baranowska
20:30 - 21:20 Zgrabne Pośladki - withZuzia Baranowska
20:30 - 21:30 Krav Maga - withPaweł Piotrowski
czwartek (19 kwietnia 2018)
07:10 - 08:00 Kettle - withZuzia Baranowska
11:15 - 12:15 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
16:30 - 17:30 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
17:30 - 18:20 Trampoliny - withAga Czołak
18:00 - 18:50 Indoor Cycyling - withAgnieszka Kobus
18:30 - 19:20 Brzuch na 6 - withAga Czołak
19:00 - 19:50 Indoor Cycyling - withAgnieszka Kobus
19:30 - 20:20 Street Workout - withMateusz Kielich
19:30 - 20:20 Power Pump - withAga Czołak
20:00 - 21:30 Boks - withNorbert Dąbrowski
20:30 - 21:20 Steretching - withUla Jezierska
piątek (20 kwietnia 2018)
07:10 - 08:10 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
18:00 - 18:50 Indoor Cycyling - withMilena Kozicka
18:00 - 18:50 Zgrabne Pośladki - withOla Chełstowska
18:30 - 19:20 Trening Funkcjonalny/ Kettle - withMateusz Kielich
18:30 - 19:20 Cross Training - withMateusz Kielich
18:45 - 20:15 Muay Thai/ Kick-boxing - withStanisław Ślusakowicz
19:00 - 19:50 Indoor Cycyling - withMilena Kozicka
19:00 - 19:50 Trampoliny - withOla Chełstowska
20:30 - 21:20 ZUMBA - withMartyna Rawska
sobota (21 kwietnia 2018)
09:10 - 10:00 Trampoliny - withAga Czołak
09:15 - 10:05 Indoor Cycyling - withAgnieszka Kobus
10:10 - 11:00 Indoor Cycyling - withAgnieszka Kobus
10:10 - 11:00 Power Pump - withAga Czołak
11:10 - 12:00 Zgrabne Pośladki - withMonika Dziaczkowska
12:00 - 13:00 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
13:00 - 14:00 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
14:00 - 15:00 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
16:00 - 17:30 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
niedziela (22 kwietnia 2018)
09:10 - 10:00 Trampoliny - withMartyna Rawska
10:10 - 11:00 ZUMBA - withMartyna Rawska
11:00 - 12:30 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
11:30 - 13:00 Boks - withNorbert Dąbrowski
13:00 - 14:30 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
14:30 - 16:00 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
16:00 - 17:30 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
17:30 - 19:00 Gimnastyka Powietrzna (firma zewnętrzna) - withDominika Krzymowska
poniedziałek (23 kwietnia 2018)
17:10 - 18:00 Tabata - withZuzia Baranowska
18:00 - 18:50 Indoor Cycyling - withAdam Szlendak
18:00 - 19:00 Brzuch na 6 - withZuzia Baranowska
18:45 - 20:15 Muay Thai/ Kick-boxing - withStanisław Ślusakowicz
19:00 - 19:50 Indoor Cycyling - withAdam Szlendak
19:00 - 19:50 Trampoliny - withOla Chełstowska
20:00 - 20:50 Cardio Shape - withOla Chełstowska
20:30 - 21:30 Krav Maga - withPaweł Piotrowski
21:00 - 22:00 Aerial Stretch & Cross - withDominika Krzymowska

16 kwietnia 2018 - 22 kwietnia 2018

Zonefitness